SVEIKINIMAS

Gerbiami Bendražygiai,ngsj-gecia2

Leiskite pasveikinti ir perduoti nuoširdžiausius linkėjimus Jums, nes šiandien 2016 m. rugsėjo 8 d. yra kalendorinė Padėkos už Lietuvos Nepriklausomybės ir Laisvės gynimą diena!

Norėčiau pasidalinti džiugia žinia iš LR Seimo. Šios gražios dienos išvakarėse gavome žinią, kad Seimo vadovybė priėmė teigiamą sprendimą dėl Laisvės gynėjų sausio 12 d. priimtos Rezoliucijos. Šiandien jau galime džiaugtis dovana, nes vietoje, kur šiemet buvo atidengta Gynusių Lietuvą garbei Laisvės gynėjų-savanorių priesaikos lentelė, turime  išsvajotą, LRS pirmuosiose rūmuose mūsų garbiai pervardintą Lietuvos Nepriklausomybės Laisvės gynėjų galeriją!

VGTU paprašytas pagaminti Aukščiausiosios Tarybos ir susijusios teritorijos gynybos 1991 m. maketas. Dirbama dėl Laisvės gynėjo kortelės projekto klausimais, toliau derinami kiti Rezoliucijos kreipimosi į LRS svarbūs sprendimai.

Lietuvos Nepriklausomybės gynėjų vardu dėkojame už supratimą ir bendradarbiavimą su Laisvės gynėjais, puikų Nepriklausomybės atkūrimo bei Laisvės gynimo 25-mečio progų ir įvairių metinių organizavimą:

Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkei ir jos pavaduotojams,

Lietuvos Respublikos Seimo Kanceliarijai ir pavaduotojui, Informacijos ir komunikacijos departamentui, Parlamentarizmo istorinės atminties skyriaus vedėjai,

Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos ministerijai, Kariuomenės vadovybei ir Krašto apsaugos sistemos darbuotojams,

ir visiems kitiems, prisidėjusiems prie tokių Jubiliejinių švenčių ir minėjimų organizavimo!

Pagarbiai,

Nepriklausomybės gynėjų sąjungos pirmininkas Arnoldas Kulikauskis

2016 m. rugsėjo 8 d.ngsj-gecia2