Kontaktai

Arnoldas Kulikauskis

Nepriklausomybės gynėjų sąjungos valdybos pirmininkas

tel. +370 612 74300

el.paštas akulikauskis@gmail.com

Gintas Vilkelis

Nepriklausomybės gynėjų sąjungos sekretorius

tel. +370 68689234

el. paštas : gintas.vilkelis@gmail.com

Jonas Gečas

Dimisijos pulkininkas, Nepriklausomybės gynėjų sąjungos garbės pirmininkas

Tel.

El.paštas

NGS valdyba

Vardas Pavardė Telefonas El. paštas, pareigos
Arūnas Surdokas 868672222 arunas.surdokas@gmail.com
Eduardas  Šablinskas 861641624 eduardas.sablinskas@lrs.lt
Petras Vitunskas 861864162 p.vitunskas@gmail.com, Alytaus sk. pirmininkas
Vitas Antanas Kelevišius 868674429 kele@inbox.lt, Utenos sk. pirmininkas
Albinas Klimas 861538301, 844855524 albinasklimas@gmail.com, Plungės sk. pirmininkas
Arnoldas Kulikauskis 861274300 akulikauskis@gmail.com, NGS pirmininkas
Zigfridas Jankauskas 861000380 z.jankauskas@yahoo.com, 
Rimvydas Mintautas 867713440, 865838600 Šaulių sk. pirmininkas
Leontina Telksnienė 861422044 venera.leo@gmail.com, Panevėžio sk. pirmininkė, NGS pirm. pavaduotoja
Gediminas Juškevičius 869978179 juskevicius.gediminas@gmail.com, 
Anicetas Varnas 869952801, 860121833 Anicetas.varnas@gmail.com, Marijampolės sk. pirmininkas
Gintas Vilkelis 868689234 gintas.vilkelis@gmail.com, Trakų sk. pirmininkas
Vladas Turčinavičius 868346610 vladas.galindas@gmail.com, Vilniaus sk. pirmininkas
Sigitas Žilius 869961650 sigitas.zilius@simatra.eu, Barik. stat. skyrius, atsakingas už viešuosius ryšius

Stanislovas

Leonas

 

Albertas

Žilinskas

Kerosierius

 

Vitartas

852464722, 865288844

867438465

 

868227693

Barikadų statytojų skyriaus pirmininkas, NGS pir. pavaduotojas leidybai

leonaslabora@gmai.com, NGS valdybos narys, nario mokesčio surinkimo grupės vadovas

albertas.vitartas@gmail.com, Radviliškio skyriaus pirmininkas

Nepriklausomybės gynėjų sąjungos rekvizitai:

Įmonės kodas: 302304268

Atsiskaitomoji sąskaita: AB SEB BANKAS LT487044060007490641

Paramos gavėjo statusas suteiktas.